grubyzwierz

   STRONA GŁÓWNA

   TEAM ZACHÓD

   ZŁÓW I WYPUŚĆ

   RELACJE Z WYPRAW

  RYBY DRAPIEŻNE

  KARPIOWANIE

  POD LODEM

   FILMY

   GALERIA

   ŁOWISKA

   GRY

   KUCHNIA

 

Bałtyckie belony

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

czytano

23006

razy

WYPRAWA NA BAŁTYCKIE BELONY

       

Majowe szczupaki i bolenie nie chciały za bardzo współpracować, zaczęliśmy więc zastanawiać się nad alternatywnym łowieniem. Tak się złożyło, że nadarzyła się okazja jechać nad morze. Spakowaliśmy więc kilka gratów w samochód i wyruszyliśmy. Nasz skład: The_Animal z żoną Anką, Krzysiek i ja.

W Dziwnowie jesteśmy wcześnie rano. Po zaparkowaniu samochodu w okolicy portu idziemy w kierunku morza w poszukiwaniu wędkarzy i żerujących ryb. Jednak nikogo nie widzimy, być może przegonił wszystkich błąkający się po plaży wilk...? W końcu przez lornetkę dostrzegamy wędkarzy. Wracamy do samochodu i jedziemy w kierunku łowiących.

belony

belona

łowienie belon

belony

Szybkie zakwaterowanie w nadmorskiej stancji i biegniemy w kierunku morza. Ubieramy spodniobuty i do wody. Wszędzie widać żerujące belony. Trafiliśmy chyba w dobrą miejscówkę. Po niedługiej chwili pierwsze ryby meldują się na zestawach. Średnio na 30 ataków zacinamy jedną belonę. Oj, działają nam na nerwy te ryby, działają :) Mimo tak licznych spadów kolację udaje nam się złowić. Ryby są smaczne a ich ości rzeczywiście zielonkawe :)

belony

belony

belony

belony

belony

belony

Bałtyckie belony

belony z bałtyku

belony

belony

belony

belony

belony

W niedzielę wstajemy wcześnie rano. Jak się później okazało - niepotrzebnie. Ryby i tak biorą dopiero koło południa. Kiedy z Animalem gryziemy dolniki wędek po kolejnym spadzie belony, Anka i Krzysiek leżą na leżaczkach i opalają się. Po południu zrywa się lodowaty wiatr, morze zaczyna dość mocno falować. Belony żerują wciąż dobrze dostarczając nam sporo adrenaliny. Podoba nam się takie łowienie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie staniemy w wodach Baltyku by łowić te waleczne ryby.

belony

belony

belony

belony

belony

belony

belony

belony

 

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

 


Warning: require_once(/home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze/comments.php5) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze.php5 on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze/comments.php5' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze.php5 on line 3