grubyzwierz

   STRONA GŁÓWNA

   TEAM ZACHÓD

   ZŁÓW I WYPUŚĆ

   RELACJE Z WYPRAW

  RYBY DRAPIEŻNE

  KARPIOWANIE

  POD LODEM

   FILMY

   GALERIA

   ŁOWISKA

   GRY

   KUCHNIA

 

Duże okonie

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

czytano

18081

razy

MAJÓWKA 2012 Z TEAM ZACHÓD

       

Tegoroczna majówka rozpoczęła się podobnie jak przed rokiem w ostatni dzień kwietnia. Tym razem spotkałem się z The_animalem. Odwiedził nas ponadto Dżepetto z córką Darią. Wspólnie usiedliśmy przy ognisku by piec kiełbaski.

 

1 maja. Wstajemy wcześnie rano... Dobry żart :-) Dobrze, że pojawił się Ziomek z Lovelasem, tak byśmy spali pewnie do południa :)

Pompujemy ponton i przeprawiamy się przez starorzecze. Chłopaki łowią brodząc, ja zostaję na pontonie. Po chwili pierwsze ryby meldują się na kijach. Są to tradycyjnie chude szczupaki do 60 cm długości. Jest również masa okoni, biorą praktycznie w każdym rzucie. Jednak są to maluszki nie przekraczające średnio 20 cm. Jedynie The_animal wyciąga przyzwoitego garbusa.

Koło południa przyjeżdża do nas ppp1000. Co za niespodzianka :) W piątkę dalej biczujemy wodę w poszukiwaniu szczupaków. Pod wieczór staramy się łowić bolenie, lecz te nie mają ochoty żerować na naszych przynętach.

Kolejne dni to łowy indywidualne. Animal jedzie z Czarnyyym i z Beatą na karpie, Ziomek ćwiczy bolenie a ja jadę do Pszczewa na szczupaki. Wracając do Zielonej Góry odwiedzam ekipę Carpholiców.

 

STRONA GŁÓWNA => RELACJE Z WYPRAW

 

 


Warning: require_once(/home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze/comments.php5) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze.php5 on line 3

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze/comments.php5' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/grubyzwif/www/komentarze/komentarze.php5 on line 3